V prilogi je vabilo PD Hakl, ki nas vabi na Dan planincev Pomurja, ki bo v Benediktu in bo združen s Kocbekovim dnevom.

V kolikor bo kaj interesa, bomo organizirali prevoz s kombijem, drugače pa je prevoz z osebnimi avtomobili. Zaradi organizacije udeležbe, vse tiste, ki se prireditve nameravajo udeležiti, prosim, da mi to sporočijo do četrtka, 24. oktobra 2024 na e-naslov casar.borut@gmail.com ali na SMS 041 685 239. Sporočijo tudi naj namero oziroma željo glede prevoza.

Lep pozdrav.

Pozdravljeni!

V prilogi vam posredujem vabilo za odkritje obnovljenega obeležja Frana Kocbeka v Benediktu, pohoda in srečanja pomurskih planincev.
Ker gre za pomembni dogodek, saj je bil Fran Kocbek za slovensko zgodovino planinstva velika osebnost (lahko ga postavimo ob bok Jakobu Aljažu). Njegova domačija se nahaja v Ločkem vrhu pri Benediktu in je na trasi Pomurske planinske poti.
Glede srečanja pomurskih planincev sva se s predsednikom MDO uskladila, tako, da pričakujeva na ta dan vaš množični obisk vaših članov.
Na dogodkih bodo prisotni tudi vidni predstavniki PZS in nekaterih PD iz savinjskega MDO.
Prosim, da vabilo – letak delite med vaše člane pravočasno, da si bodo lahko rezervirali za ta dan prosto.
LP
Drago  Lipič predsednik PD HAKL